Ласкаво просимо до першого опитування на ринку семплінгу в Україні.

Це "електронне опитування" є повністю анонімним і призначене для професіоналів, що працюють у галузі маркетингу, продажів, засобів масової інформації, комунікацій та управління бізнесом, які в межах своєї роботи керують, затверджують, впроваджують та контролюють також діяльність, основною метою якої є транспортування "пробника".

 

"Наскільки великий цей ринок? Які компанії займаються семплінгом? Яка середня інвестиція? Які канали працюють найкраще? Яка середня вартість контакту? Які погашення? Яка фактична вартість контактних повідомлень після кампанії?" Запитання можуть продовжуватися, але ми так і не знайдемо відповідей на них, бо немає "літератури про товари", саме тому ми вирішили розпочати цю ініціативу - Андреа Вітротті ".

 

audiSample ™ виник внаслідок необхідності краще знати цей сегмент ринку для його вдосконалення та створення тієї бази "товарної літератури", необхідної та корисної для тих, хто "також" займається цією діяльністю, щоб зробити її більш ефективною, результативною та вигідною для компанії .

 

Опитування проводиться у співпраці з Distribuzione Moderna та leFac.com і попередньо було передано основним організаціям, що представляють ланцюг поставок.

 

Ми очікуємо, що в кінці опитування Ви зможете опублікувати свою електронну пошту, щоб отримати попередній перегляд результатів пошуку.

 

Тривалість електронного опитування в середньому становить 3 хвилини. Для початку натисніть кнопку  «Далі».

T