1. Wprowadzenie

 
7% of survey complete.
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu dotyczącym zastosowania zintegrowanego kształcenia językowo-przedmiotowego (CLIL) w szkołach podstawowych. Państwa odpowiedzi będą dla nas niezwykle cenne, ponieważ naszym celem jest opracowanie metodologii CLIL oraz stworzenie kursu internetowego dla nauczycieli pracujących w szkołach podstawowych.

Zadaniem poniższego kwestionariusza jest zebranie informacji na temat Państwa doświadczeń związanych z nauczaniem przedmiotowym w języku obcym oraz analiza Państwa zapotrzebowania na szkolenia w tym zakresie.

Kwestionariusz składa się z trzech części. Pierwsza z nich zawiera pytania ogólne oraz pytania natury demograficznej. Druga część dotyczy kursów i szkoleń dla nauczycieli oraz seminariów i warsztatów o tematyce CLILowej. Część trzecia składa się z pytań odnoszących się do stosowania metodologii CLIL w szkołach podstawowych oraz, między innymi, głównych technik nauczania i zasobów edukacyjnych związanych ze zintegrowanym nauczaniem.
Wypełnienie kwestionariusza zajmuje około 5-10 minut. Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Państwa doświadczeniem.

T